výroba - tvorba ineternetového obchodu Ružomberok

Našou prácou je
dvíhať Vás

Našou prácou je
dvíhať Vás

Usilovne pracujeme na tom,
aby Vás bolo viac vidieť.

Usilovne pracujeme na tom,
aby Vás bolo viac vidieť.

Bootstrap Slider

TLAČIAREŇ - VEĽKOFORMÁTOVÁ TLAČ

 


Naše produkty:

 

BANNERY
BANNERY

Ponúkame tlač bilboardov a bannerov v rôznych veľkostiach, na ktoré sa zmestí každá reklama. Banner Vám podľa potreby naočkujeme a zvaríme.

FÓLIE A NÁLEPKY
FÓLIE A NÁLEPKY

Ponúkame kvalitnú potlač rôznych typov fólií a nálepiek napr. reklamné a informačné nálepky, polepy okien, výkladov, automobilov a podobne.

VIZITKY
VIZITKY

Jednou zo základných foriem prezentácií Vás alebo Vašej činnosti je vizitka. Ponúkame kvalitnú tlač na rôzne typy vizitkových papierov...

LETÁKY
LETÁKY

Letáky pre Vás spoľahlivo vytlačíme a expresne doručíme. Letáky sú štandardne pokryté disperzným lakom, ale v prípade potreby...

PLAGÁTY
PLAGÁTY

Plnofarebné plagáty tlačíme na kvalitnom kriedovom / ofsetovom papieri. Na výber máte rôzne durhy formátov + nadštandardné veľkosti.

KATALÓGY
KATALÓGY

Katalógy tlačíme vo vysokej kvalite, na rôzne typy papiera, a rôzne formy "zošitia" ako napríklad: katalóg so špirálou, lepený katalóg alebo šitý katalóg.

BLOK
BLOK

Bloky na poznámky zhotovíme podľa ľubovoľnej grafickej predlohy v štyroch formátoch. Klasický kancelársky formát A4 ...

ZAKLADAČ
ZAKLADAČ

Zložky Štandard tlačíme jednostranne alebo obojstranne na kriedovom papieri o gramáži 350 g. Vonkajšiu stranu dosiek je možné potiahnuť ...

KALENDÁRE
KALENDÁRE

Ideálne riešenie ako obdarovať nielen svojich obchodných partnerov. Ponúknite im praktický prvok, ktorý bude niesť Vaše logo.

REKLAMNÉ STOJANY
REKLAMNÉ STOJANY

V ponuke pre Vás máme kvalitné reklamné stojany:

Roll-UP
X-banner